Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu
i przeżyj niesamowitą przygodę!

ObrazekNazwaPoziomDoświadczeniePunktów życia
SmokSmok758001800
Bagienny SmokBagienny Smok858502000
Czerwony SmokCzerwony Smok13020003500
Starszy Czerwony SmokStarszy Czerwony Smok200450010000
Starszy SmokStarszy Smok15026006000
Złoty SmokZłoty Smok160700015000
Kościany SmokKościany Smok12015003700
Młody SmokMłody Smok30160550
Młody Czerwony SmokMłody Czerwony Smok50360900
WiwernaWiwerna505001100
HydraHydra12023004100
Piaskowa HydraPiaskowa Hydra210600011000
Bagienna HydraBagienna Hydra2801300016000
Czerwony ŻmijCzerwony Żmij2901200015000
Zielony ŻmijZielony Żmij14018003700
ŻmijątkoŻmijątko806001200
OrkOrk1045125
Ork ZabójcaOrk Zabójca55340800
Ork DowódcaOrk Dowódca756001500
Knurzy JeździecKnurzy Jeździec25100300
Ork SzamanOrk Szaman35120165
Ork WłócznikOrk Włócznik1560155
Ork BerserkerOrk Berserker45180300
Ork WojownikOrk Wojownik1860185
Ork GórskiOrk Górski30170270
Ork GórskiOrk Górski40300360
Ork GórskiOrk Górski60380560
Ork GórskiOrk Górski90600850
Ork GórskiOrk Górski1108101600
Ork GórskiOrk Górski1609002800
Górski WojownikGórski Wojownik35220300
Górski WojownikGórski Wojownik50400420
Górski WojownikGórski Wojownik70450700
Górski WojownikGórski Wojownik1158001100
Górski WojownikGórski Wojownik13010802300
Górski WojownikGórski Wojownik18016503200
Górski ZwiadowcaGórski Zwiadowca30200250
Górski ZwiadowcaGórski Zwiadowca50350400
Górski ZwiadowcaGórski Zwiadowca65400600
Górski ZwiadowcaGórski Zwiadowca1007001000
Górski ZwiadowcaGórski Zwiadowca1209001500
Górski ZwiadowcaGórski Zwiadowca17014503000
PiratPirat806001400
PiratkaPiratka705001400
OsiłekOsiłek11014002700
RozbójnikRozbójnik2590245
PrzemytnikPrzemytnik2070200
DezerterDezerter1760180
BandytaBandyta25110360
SzarlatanSzarlatan65400900
ŁotrzycaŁotrzyca654401000
RenegatRenegat755001200
ZabójczyniZabójczyni909001500
NajemnikNajemnik9511002000
GwardzistaGwardzista11513003000
ŁowcaŁowca27150300
TubylecTubylec2601500022000
SzamanSzaman2802500026000
MagMag16036006500
CzempionCzempion200800012500
KapłankaKapłanka2501100024000
OświeconyOświecony Dorafsa200750015000
PiromantaPiromanta3001800033000
Abitański TopornikAbitański Topornik30170350
Abitański MiecznikAbitański Miecznik43260450
Abitański NieumarłyAbitański Nieumarły10013003600
Abitański Mistrz WojnyAbitański Mistrz Wojny807501500
Abitańska SzamankaAbitańska Szamanka55260500
Mistrz CeremoniiMistrz Ceremonii100600800
Górski TrollGórski Troll14022005300
TrollTroll40230400
Troll SiłaczTroll Siłacz47330900
Troll TwardzielTroll Twardziel805501300
HrimturHrimtur200600011000
ChillherraChillherra220800013000
YmirsonYmirson2501400020000
Wilk PolarnyWilk Polarny32140260
Niedźwiedź PolarnyNiedźwiedź Polarny40180350
Lodowa wiwernaLodowa wiwerna12016003000
MinotaurMinotaur1570180
Minotaur KusznikMinotaur Kusznik25120270
Minotaur WojownikMinotaur Wojownik30170300
Minotaur MagMinotaur Mag40170275
GenerałGenerał60370700
OficerOficer47270450
SzeregowySzeregowy25100200
MędrzecMędrzec65330600
KrasnoludKrasnolud1550140
PająkPająk52832
KrwawnikKrwawnik30160335
MysmeniaMysmenia909002000
PtasznikPtasznik9511002400
SkakunSkakun758001900
SzlamSzlam25100150
SzlamekSzlamek184570
Wielki SzlamWielki Szlam220950013000
Wielki SzlamWielki Szlam2601200017000
Kamienny GolemKamienny Golem30230400
Marmurowy GolemMarmurowy Golem808001900
Granitowy GargulecGranitowy Gargulec504501000
Żywiołak OgniaŻywiołak Ognia45240400
Żywiołak EnergiiŻywiołak Energii65480900
Żywiołak ZiemiŻywiołak Ziemi65480800
ImpImp28100270
ŚwietlikŚwietlik25100200
PożogaPożoga2301400021000
Szafirowy motylSzafirowy motyl8001530
Motyl tropikalnyMotyl tropikalny45290720
Tropikalna ĆmaTropikalna Ćma45330720
Motyl KrólewskiMotyl Królewski706501150
Motyl KogarskiMotyl Kogarski55380930
ChochlikChochlik28130280
Opancerzony ChochlikOpancerzony Chochlik35180310
Uzbrojony ChochlikUzbrojony Chochlik45270470
OświeconyOświecony Fardosa65450900
KapłanKapłan55280550
FanatykFanatyk60380650
WyznawcaWyznawca42170350
RekinołakRekinołak13019004500
Rak OlbrzymiRak Olbrzymi857002200
WiłWił704001200
BannikBannik9511001600
TopielicaTopielica75300500
Wąż WodnyWąż Wodny12023006000
Młody Wąż WodnyMłody Wąż Wodny1009002200
WodnikWodnik200600011000
SzkwałSzkwał240950016500
Żywiołak WodyŻywiołak Wody75550750
DrzewiecDrzewiec35220600
EntEnt53340900
PraojciecPraojciec200800015000
HaubakHaubak2790250
ElfElf1770180
Elficki ŁucznikElficki Łucznik25110270
Elficki MagElficki Mag35160330
ElfPradawny Elf604501200
Elficki ŁucznikPradawny Elficki Łucznik857501100
Elficki MagPradawny Elficki Mag1007401800
KościejKościej554401200
StrzygaStrzyga909001500
DuchDuch2590220
GhulGhul2890200
SzkieletSzkielet123575
Szkielet WojownikSzkielet Wojownik2070270
Złoty SzkieletZłoty Szkielet60340550
WampirWampir70390900
WampiraWampira70390900
LiczLicz909001300
DemonDemon2001000021000
WiarołomcaWiarołomca12015003000
Wieczny PokutnikWieczny Pokutnik14520004500
WidmoWidmo12014003100
UpiórUpiór15025006000
TruposzTruposz38240460
Nieumarły StwórNieumarły Stwór50330700
DiablikDiablik11516003000
WidzWidz40310500
Złe OkoZłe Oko25100180
ObserwatorObserwator704501200
NadzorcaNadzorca9511002600
Umarły MnichUmarły Mnich11011003000
Strażnik KryptyStrażnik Krypty65400950
ProrokProrok2001500022000
WybawcaWybawca2801900032000
DugionitaDugionita170900018000
UpiorzycaUpiorzyca2001600025000
TyranTyran2902000033000
LegionistaLegionista1701200022000
OlbrzymOlbrzym20190450
WaligóraWaligóra30275550
WyrwidąbWyrwidąb40420750
ŻukŻuk61222
WążWąż51825
PszczołaPszczoła61523
SkorpionSkorpion104545
KleszczKleszcz51525
KobraKobra103065
LarwaLarwa1040100
KrabKrab155090
SkarabeuszSkarabeusz27120200
SkolopendraSkolopendra144070
Wielka SkolopendraWielka Skolopendra65450650
RopuchaRopucha1070250
DroseraDrosera1008002000
WilkWilk82565
NiedźwiedźNiedźwiedź103090
WarchlakWarchlak71245
KrokodylKrokodyl1850150
ŻółwŻółw2090220
LisLis62035
JaguarJaguar28130350
DzikDzik1850200
KajmanKajman709001300
TygrysTygrys908001500
TygrysTygrys14013002300
TygrysTygrys45420850
TygrysTygrys45420850
TygrysTygrys45420850
TygrysTygrys_ooze45420850
SzczurSzczur3520
Czarny SzczurCzarny Szczur81535
Przerośnięty SzczurPrzerośnięty Szczur40230500
Wielki SzczurWielki Szczur807501700
CzerwCzerw1245120
Czerw KrólewskiCzerw Królewski1670200
NietoperzNietoperz51030
KuraKura1015
KozaKoza1020
KoziołKozioł1020
ŚwiniaŚwinia1025
RogaczRogacz1025
ZającZając1015
KrólikKrólik1015
PiesPies1020
PelikanPelikan1025
ŻabaŻaba1010
JeżJeż1020
WiewiórkaWiewiórka1020
MotylMotyl102
InkwizytorInkwizytor604801000
KusznikKusznik806401000
AlchemikAlchemik1007401600
KonkwistadorKonkwistador60450950
GryfGryf40240520
DicerosDiceros43250450
Diceros BojowyDiceros Bojowy704601000
MnichMnich35240400
PopPop605001600
OpatOpat9011003000
GoblinGoblin154070
GargulecGargulec28170550
ProfanProfan190410010000
CzarnoksiężnikCzarnoksiężnik16039706000
WiedźmaWiedźma25110390
NekromantaNekromanta70400900
BagienBagien70500900
GargantuanGargantuan3502500040000
Upadły ElementalistaUpadły Elementalista12016003200
Upadły ElementalistaUpadły Elementalista12016003200
Upadły ElementalistaUpadły Elementalista12016003200
Upadły KapłanUpadły Kapłan18036008000

Krótka wiadomość

W dniu 18 grudnia 2021 o godzinie 12:00 startuje SERWER SEZONOWY 2. Wraz z nim do gry, w ramach testów, wejdzie długo oczekiwana aktualizacja. Zapraszamy!
2021-12-08 12:02
Archiwum

Status szlachecki

W ciągu ostatniego tygodnia do gry zalogowało się
2351
graczy, oraz przybyło
18
nowych bohaterów!
Aktualnie rozgrywkę prowadzi
5
graczy!
Dołącz do tego grona! Miejsca nie zabraknie!
Ostatnia aktualizacja gry: 2022-11-23 08:10