Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu
i przeżyj niesamowitą przygodę!

ObrazekNazwaPoziomDoświadczeniePunktów życia
NekromantaNekromanta65540900
GoblinGoblin122570
AlchemikAlchemik1106001600
GargulecGargulec40170550
KonkwistadorKonkwistador50130350
InkwizytorInkwizytor803601000
OpatOpat8510003000
ProfanProfan210410011000
CzarnoksiężnikCzarnoksiężnik14035007500
WiedźmaWiedźma27100390
PopPop656001600
Diceros BojowyDiceros Bojowy755001000
GryfGryf45180520
DicerosDiceros55200450
GargantuanGargantuan3502500045000
BagienBagien45130390
MnichMnich45200400
KusznikKusznik90405900
Górski TrollGórski Troll11022006000
Troll SiłaczTroll Siłacz65295900
Troll TwardzielTroll Twardziel806301300
TrollTroll55185400
Elficki MagElficki Mag35200330
Elficki ŁucznikPradawny Elficki Łucznik1004051100
ElfElf1750180
Elficki ŁucznikElficki Łucznik37100270
Elficki MagPradawny Elficki Mag1006001800
ElfPradawny Elf653701200
Żywiołak EnergiiŻywiołak Energii70450900
Granitowy GargulecGranitowy Gargulec655201000
Żywiołak OgniaŻywiołak Ognia60220400
Żywiołak ZiemiŻywiołak Ziemi70450800
Kamienny GolemKamienny Golem50225400
ŚwietlikŚwietlik30100200
Marmurowy GolemMarmurowy Golem957502000
SzlamekSzlamek254570
ImpImp30100270
SzlamSzlam2590150
YmirsonYmirson2901000024000
Niedźwiedź PolarnyNiedźwiedź Polarny1560180
ChillherraChillherra220800015000
HrimturHrimtur230600012000
Wilk PolarnyWilk Polarny1250260
Lodowa wiwernaLodowa wiwerna9517003900
ŚwiniaŚwinia1025
ZającZając1015
MotylMotyl102
PelikanPelikan1025
KrólikKrólik1015
JeżJeż1020
RogaczRogacz1025
ŻabaŻaba1010
WiewiórkaWiewiórka1020
KoziołKozioł1020
KozaKoza1020
KuraKura1015
PiesPies1020
Minotaur MagMinotaur Mag40170275
Minotaur KusznikMinotaur Kusznik45105270
MinotaurMinotaur1570180
Minotaur WojownikMinotaur Wojownik25160300
DrzewiecDrzewiec50220600
EntEnt55350900
PraojciecPraojciec190700018000
HaubakHaubak2590250
Ork WłócznikOrk Włócznik1760155
Ork BerserkerOrk Berserker40195300
OrkOrk1045125
Knurzy JeździecKnurzy Jeździec65110300
Ork WojownikOrk Wojownik2050185
Ork ZabójcaOrk Zabójca45300800
Ork SzamanOrk Szaman40110165
Ork DowódcaOrk Dowódca606001500
PtasznikPtasznik709502400
MysmeniaMysmenia708002000
PająkPająk52832
KrwawnikKrwawnik47120335
Młody Czerwony SmokMłody Czerwony Smok80405900
Kościany SmokKościany Smok13015754100
Bagienny SmokBagienny Smok658001900
Młody SmokMłody Smok30185550
Złoty SmokZłoty Smok170700015000
Starszy SmokStarszy Smok12028006000
WiwernaWiwerna554451100
SmokSmok477651800
Starszy Czerwony SmokStarszy Czerwony Smok200450011000
Czerwony SmokCzerwony Smok10019003700
OświeconyOświecony Fardosa65470900
WyznawcaWyznawca35130350
KapłanKapłan53280550
FanatykFanatyk60360650
KrokodylKrokodyl1040150
NietoperzNietoperz51030
ŻółwŻółw1390220
KrabKrab124590
NiedźwiedźNiedźwiedź103090
WążWąż51825
Czarny SzczurCzarny Szczur81535
SkolopendraSkolopendra123070
RopuchaRopucha1790250
LarwaLarwa1040100
KleszczKleszcz51525
SzakalSzakal124590
PszczołaPszczoła61523
LisLis62035
WilkWilk82565
WarchlakWarchlak71245
CzerwCzerw1245120
DzikDzik1555200
SkorpionSkorpion104545
ŻukŻuk61222
SkarabeuszSkarabeusz1245130
KobraKobra103065
Czerw KrólewskiCzerw Królewski1770200
JaguarJaguar2580350
SzczurSzczur3520
Olbrzymi SzczurOlbrzymi Szczur124590
SzczurołakSzczurołak124590
Szczurzy KapłanSzczurzy Kapłan124590
GhulGhul30100200
WidmoWidmo9017803100
WampirWampir70340900
TyranTyran3001800037000
DiablikDiablik11516003000
Szkielet WojownikSzkielet Wojownik2265270
UpiorzycaUpiorzyca2001300028000
ProrokProrok2001300024500
UpiórUpiór15025006300
TruposzTruposz40195460
LegionistaLegionista170910022000
ObserwatorObserwator704201200
WiarołomcaWiarołomca11013503000
KościejKościej654201200
SzkieletSzkielet103575
Złoty SzkieletZłoty Szkielet50225550
Wieczny PokutnikWieczny Pokutnik13020004500
LiczLicz759001300
WybawcaWybawca3001650034000
WampiraWampira70340900
NadzorcaNadzorca9513002600
StrzygaStrzyga909001500
Umarły MnichUmarły Mnich9513003400
DugionitaDugionita170680018000
WidzWidz40210500
Nieumarły StwórNieumarły Stwór60315700
DemonDemon2001200021000
DuchDuch27120220
Złe OkoZłe Oko3090180
Strażnik KryptyStrażnik Krypty65400950
BandytaBandyta40100360
ŁotrzycaŁotrzyca705001000
PrzemytnikPrzemytnik2050200
GwardzistaGwardzista11011003000
DezerterDezerter1755180
RozbójnikRozbójnik27110245
NajemnikNajemnik809002000
SzarlatanSzarlatan65400900
ŁowcaŁowca30150300
RenegatRenegat655001200
ZabójczyniZabójczyni858001500
WaligóraWaligóra40220550
WyrwidąbWyrwidąb55270750
OlbrzymOlbrzym30180450
WiłWił753601200
Rak OlbrzymiRak Olbrzymi959002200
TopielicaTopielica75210500
SzkwałSzkwał270850018000
Wąż WodnyWąż Wodny12026006000
BannikBannik907201600
Młody Wąż WodnyMłody Wąż Wodny9510002200
Żywiołak WodyŻywiołak Wody75380750
RekinołakRekinołak11019004500
WodnikWodnik200450012000
MagMag19042008000
OświeconyOświecony Dorafsa200850018000
CzempionCzempion200600014000
PiromantaPiromanta3201800037000
KapłankaKapłanka2701440027000
Abitański TopornikAbitański Topornik40160350
Abitański Mistrz WojnyAbitański Mistrz Wojny857001500
Abitański MiecznikAbitański Miecznik55200450
Abitańskie MonstrumAbitańskie Monstrum11514003700
Abitańska SzamankaAbitańska Szamanka57260600
Mistrz CeremoniiMistrz Ceremonii100430800
Abitański NieumarłyAbitański Nieumarły30400750
MędrzecMędrzec60260600
SzeregowySzeregowy2770190
GenerałGenerał65300650
KrasnoludKrasnolud2045140
OficerOficer65200450
WódzWódz124590
SzamanSzaman124590
TubylecTubylec124590
Bagienna HydraBagienna Hydra2801100015500
Piaskowa HydraPiaskowa Hydra200550012000
HydraHydra11529005100

Krótka wiadomość

W celu poprawy bezpieczeństwa, na stronie głównej oraz forum została włączona komunikacja SSL.
2017-09-01 15:05
Archiwum

Status szlachecki

W ciągu ostatniego tygodnia do gry zalogowało się
20325
graczy, oraz przybyło
1617
nowych bohaterów!
Dołącz do tego grona! Miejsca nie zabraknie!
Ostatnia aktualizacja gry: 2017-09-15 19:03