Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu
i przeżyj niesamowitą przygodę!

ObrazekNazwaPoziomDoświadczeniePunktów życia
ChillherraChillherra220800013000
HrimturHrimtur200600011000
Niedźwiedź PolarnyNiedźwiedź Polarny40180350
Wilk PolarnyWilk Polarny32140260
YmirsonYmirson2501400020000
Lodowa wiwernaLodowa wiwerna12018003900
OświeconyOświecony Fardosa65450900
FanatykFanatyk60380650
KapłanKapłan55280550
WyznawcaWyznawca42170350
Żywiołak WodyŻywiołak Wody75550750
WiłWił704001200
SzkwałSzkwał240950016500
WodnikWodnik200600011000
Wąż WodnyWąż Wodny12023006000
TopielicaTopielica75300500
Młody Wąż WodnyMłody Wąż Wodny1009002200
BannikBannik9511001600
RekinołakRekinołak13019004500
Rak OlbrzymiRak Olbrzymi857002200
Elficki ŁucznikElficki Łucznik25110270
ElfPradawny Elf604501200
Elficki MagElficki Mag35160330
Elficki MagPradawny Elficki Mag1007401800
ElfElf1770180
Elficki ŁucznikPradawny Elficki Łucznik857501100
HaubakHaubak2790250
DrzewiecDrzewiec35220600
EntEnt53340900
PraojciecPraojciec200800015000
Abitański NieumarłyAbitański Nieumarły40300750
Abitańskie MonstrumAbitańskie Monstrum13017003700
Abitański Mistrz WojnyAbitański Mistrz Wojny807501500
Abitański TopornikAbitański Topornik30170350
Mistrz CeremoniiMistrz Ceremonii100600800
Abitańska SzamankaAbitańska Szamanka55260500
Abitański MiecznikAbitański Miecznik43260450
MysmeniaMysmenia909002000
PająkPająk52832
PtasznikPtasznik9511002400
KrwawnikKrwawnik30160335
WyrwidąbWyrwidąb50330750
OlbrzymOlbrzym25140450
WaligóraWaligóra35200550
Piaskowa HydraPiaskowa Hydra210600011000
Bagienna HydraBagienna Hydra2801300016000
HydraHydra12023005100
OświeconyOświecony Dorafsa200750015000
MagMag16036006500
CzempionCzempion200800012500
PiromantaPiromanta3001800033000
KapłankaKapłanka2501100024000
LiczLicz909001300
Złoty SzkieletZłoty Szkielet60340550
Wieczny PokutnikWieczny Pokutnik14520004500
WidzWidz40210500
LegionistaLegionista1701200022000
WybawcaWybawca2801900032000
DemonDemon2001000021000
SzkieletSzkielet123575
UpiórUpiór15025006300
WidmoWidmo12014003100
DuchDuch2590220
Umarły MnichUmarły Mnich11011003400
DiablikDiablik11516003000
ProrokProrok2001500022000
WiarołomcaWiarołomca12015003000
GhulGhul2890200
TruposzTruposz38240460
StrzygaStrzyga909001500
WampiraWampira70390900
Nieumarły StwórNieumarły Stwór50330700
WampirWampir70390900
Strażnik KryptyStrażnik Krypty65400950
KościejKościej554401200
DugionitaDugionita170900018000
ObserwatorObserwator704501200
Złe OkoZłe Oko25100180
Szkielet WojownikSzkielet Wojownik2070270
TyranTyran2902000033000
UpiorzycaUpiorzyca2001600025000
NadzorcaNadzorca9511002600
DezerterDezerter1760180
RenegatRenegat755001200
SzarlatanSzarlatan65400900
RozbójnikRozbójnik2590245
BandytaBandyta25110360
ZabójczyniZabójczyni909001500
NajemnikNajemnik9511002000
ŁotrzycaŁotrzyca654401000
GwardzistaGwardzista11513003000
ŁowcaŁowca27150300
PrzemytnikPrzemytnik2070200
Ork BerserkerOrk Berserker45180300
Ork ZabójcaOrk Zabójca55340800
Ork SzamanOrk Szaman35120165
OrkOrk1045125
Ork DowódcaOrk Dowódca756001500
Ork WojownikOrk Wojownik1860185
Knurzy JeździecKnurzy Jeździec25100300
Ork WłócznikOrk Włócznik1560155
Młody SmokMłody Smok30160550
Czerwony SmokCzerwony Smok13020003500
Kościany SmokKościany Smok12015004100
Bagienny SmokBagienny Smok858502000
Młody Czerwony SmokMłody Czerwony Smok50360900
Starszy Czerwony SmokStarszy Czerwony Smok200450010000
WiwernaWiwerna505001100
SmokSmok758001800
Starszy SmokStarszy Smok15026006000
Złoty SmokZłoty Smok160700015000
KrokodylKrokodyl1850150
PszczołaPszczoła61523
SkorpionSkorpion104545
Czerw KrólewskiCzerw Królewski1670200
KobraKobra103065
DzikDzik1850200
CzerwCzerw1245120
Czarny SzczurCzarny Szczur81535
SkolopendraSkolopendra144070
NietoperzNietoperz51030
NiedźwiedźNiedźwiedź103090
RopuchaRopucha2070250
KleszczKleszcz51525
WilkWilk82565
WążWąż51825
LarwaLarwa1040100
WarchlakWarchlak71245
ŻukŻuk61222
JaguarJaguar28130350
ŻółwŻółw2090220
LisLis62035
SzczurSzczur3520
GargulecGargulec28170550
CzarnoksiężnikCzarnoksiężnik16031006500
DicerosDiceros43230450
GryfGryf40240520
KonkwistadorKonkwistador27150350
Diceros BojowyDiceros Bojowy704601000
InkwizytorInkwizytor604801000
NekromantaNekromanta70400900
ProfanProfan190410010000
GoblinGoblin154070
WiedźmaWiedźma25110390
MnichMnich35240400
KusznikKusznik806401000
AlchemikAlchemik1007401600
OpatOpat9011003000
PopPop605001600
BagienBagien40240390
GargantuanGargantuan3502500040000
Minotaur MagMinotaur Mag40170275
Minotaur KusznikMinotaur Kusznik25120270
MinotaurMinotaur1570180
Minotaur WojownikMinotaur Wojownik30170300
Kamienny GolemKamienny Golem30230400
Żywiołak OgniaŻywiołak Ognia45240400
SzlamSzlam25100150
SzlamekSzlamek184570
Żywiołak ZiemiŻywiołak Ziemi65480800
Granitowy GargulecGranitowy Gargulec504501000
Żywiołak EnergiiŻywiołak Energii65480900
ImpImp28100270
Marmurowy GolemMarmurowy Golem808001900
ŚwietlikŚwietlik25100200
SzeregowySzeregowy25100200
KrasnoludKrasnolud1550140
OficerOficer47270450
MędrzecMędrzec65330600
GenerałGenerał60370700
Troll TwardzielTroll Twardziel805501300
TrollTroll40230400
Troll SiłaczTroll Siłacz47330900
Górski TrollGórski Troll14022005500
PelikanPelikan1025
MotylMotyl102
KozaKoza1020
RogaczRogacz1025
PiesPies1020
ŚwiniaŚwinia1025
KrólikKrólik1015
ŻabaŻaba1010
WiewiórkaWiewiórka1020
KuraKura1015
JeżJeż1020
ZającZając1015
KoziołKozioł1020

Krótka wiadomość

W dniu 23.11.18 w godzinach przedpołudniowych nastąpi przerwa w dostawie Altaronu w celu wgrania poprawek.
2018-11-22 18:56
Archiwum

Status szlachecki

W ciągu ostatniego tygodnia do gry zalogowało się
2903
graczy, oraz przybyło
28
nowych bohaterów!
Aktualnie rozgrywkę prowadzi
9
graczy!
Dołącz do tego grona! Miejsca nie zabraknie!
Ostatnia aktualizacja gry: 2019-02-08 06:09