Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu
i przeżyj niesamowitą przygodę!

ObrazekNazwaPoziomDoświadczeniePunktów życia
ElfElf1770180
Elficki MagElficki Mag35160330
ElfElf604501200
Elficki ŁucznikElficki Łucznik857501100
Elficki ŁucznikElficki Łucznik25110270
Elficki MagElficki Mag1007401800
Motyl KogarskiMotyl Kogarski55380930
Szafirowy motylSzafirowy motyl8001530
Tropikalna ĆmaTropikalna Ćma45330720
Motyl KrólewskiMotyl Królewski706501150
Motyl tropikalnyMotyl tropikalny45290720
DrzewiecDrzewiec35220600
EntEnt53340900
HaubakHaubak2790250
PraojciecPraojciec200800015000
Minotaur MagMinotaur Mag40170275
Minotaur KusznikMinotaur Kusznik25120270
MinotaurMinotaur1570180
Minotaur WojownikMinotaur Wojownik30170300
Młody Wąż WodnyMłody Wąż Wodny1009002200
Wąż WodnyWąż Wodny12023006000
WodnikWodnik200600011000
Rak OlbrzymiRak Olbrzymi857002200
Żywiołak WodyŻywiołak Wody75550750
WiłWił704001200
TopielicaTopielica75300500
SzkwałSzkwał240950016500
RekinołakRekinołak13019004500
BannikBannik9511001600
ŁotrzycaŁotrzyca654401000
PrzemytnikPrzemytnik2070200
BandytaBandyta25110360
RenegatRenegat755001200
PiratPirat806001400
PiratkaPiratka705001400
GwardzistaGwardzista11513003000
RozbójnikRozbójnik2590245
ŁowcaŁowca27150300
DezerterDezerter1760180
SzarlatanSzarlatan65400900
NajemnikNajemnik9511002000
ZabójczyniZabójczyni909001500
WidzWidz40310500
GhulGhul2890200
ProrokProrok2001500022000
Złoty SzkieletZłoty Szkielet60340550
UpiórUpiór15025006000
Szkielet WojownikSzkielet Wojownik2070270
LegionistaLegionista1701200022000
WybawcaWybawca2801900032000
SzkieletSzkielet123575
TyranTyran2902000033000
DugionitaDugionita170900018000
Nieumarły StwórNieumarły Stwór50330700
Strażnik KryptyStrażnik Krypty65400950
WiarołomcaWiarołomca12015003000
WampirWampir70390900
DiablikDiablik11516003000
Złe OkoZłe Oko25100180
StrzygaStrzyga909001500
ObserwatorObserwator704501200
Wieczny PokutnikWieczny Pokutnik14520004500
UpiorzycaUpiorzyca2001600025000
Umarły MnichUmarły Mnich11011003000
NadzorcaNadzorca9511002600
WampiraWampira70390900
DemonDemon2001000021000
DuchDuch2590220
KościejKościej554401200
LiczLicz909001300
WidmoWidmo12014003100
TruposzTruposz38240460
Upadły ElementalistaUpadły Elementalista12016003200
MnichMnich35240400
GryfGryf40240520
Upadły ElementalistaUpadły Elementalista12016003200
GargulecGargulec28170550
KusznikKusznik806401000
GargantuanGargantuan3502500040000
BagienBagien70500900
WiedźmaWiedźma25110390
CzarnoksiężnikCzarnoksiężnik16039706000
PopPop605001600
InkwizytorInkwizytor604801000
NekromantaNekromanta70400900
Upadły KapłanUpadły Kapłan18036008000
DicerosDiceros43250450
KonkwistadorKonkwistador60450950
AlchemikAlchemik1007401600
GoblinGoblin154070
Diceros BojowyDiceros Bojowy704601000
Upadły ElementalistaUpadły Elementalista12016003200
ProfanProfan190410010000
OpatOpat9011003000
WyrwidąbWyrwidąb40420750
OlbrzymOlbrzym20190450
WaligóraWaligóra30275550
WarchlakWarchlak71245
WilkWilk82565
TygrysTygrys908001500
ŻółwŻółw2090220
KrokodylKrokodyl1850150
JaguarJaguar28130350
TygrysTygrys14013002300
NiedźwiedźNiedźwiedź103090
DzikDzik1850200
KajmanKajman709001300
LisLis62035
Wielki SzlamWielki Szlam220950013000
Granitowy GargulecGranitowy Gargulec504501000
SzlamekSzlamek184570
ŚwietlikŚwietlik25100200
SzlamSzlam25100150
Żywiołak ZiemiŻywiołak Ziemi65480800
Marmurowy GolemMarmurowy Golem808001900
Żywiołak OgniaŻywiołak Ognia45240400
PożogaPożoga2301400021000
Kamienny GolemKamienny Golem30230400
ImpImp28100270
Wielki SzlamWielki Szlam2601200017000
Żywiołak EnergiiŻywiołak Energii65480900
Czarny SzczurCzarny Szczur81535
Przerośnięty SzczurPrzerośnięty Szczur40230500
Wielki SzczurWielki Szczur807501700
SzczurSzczur3520
MagMag16036006500
PiromantaPiromanta3001800033000
CzempionCzempion200800012500
KapłankaKapłanka2501100024000
OświeconyOświecony200750015000
Abitańskie MonstrumAbitańskie Monstrum12011001900
Abitański NieumarłyAbitański Nieumarły10013003600
Abitański MiecznikAbitański Miecznik43260450
Abitańska SzamankaAbitańska Szamanka55260500
Abitański Mistrz WojnyAbitański Mistrz Wojny807501500
Mistrz CeremoniiMistrz Ceremonii100600800
Uzbrojone MonstrumUzbrojone Monstrum13017003700
Abitański TopornikAbitański Topornik30170350
SkakunSkakun758001900
KrwawnikKrwawnik30160335
PtasznikPtasznik9511002400
PająkPająk52832
MysmeniaMysmenia909002000
Kultysta SarfodaKultysta Sarfoda4003000025000
Zainfekowany SzczurZainfekowany Szczur601210026500
SzczurołakSzczurołak500188000210000
Chory SzczurChory Szczur60840018000
OficerOficer47270450
GenerałGenerał60370700
MędrzecMędrzec65330600
KrasnoludKrasnolud1550140
SzeregowySzeregowy25100200
Czerw KrólewskiCzerw Królewski1670200
CzerwCzerw1245120
NietoperzNietoperz51030
ŻmijątkoŻmijątko806001200
Piaskowa HydraPiaskowa Hydra210600011000
Bagienna HydraBagienna Hydra2801300016000
Zielony ŻmijZielony Żmij14018003700
Czerwony ŻmijCzerwony Żmij2901200015000
HydraHydra12023004100
Młody Czerwony SmokMłody Czerwony Smok50360900
Czerwony SmokCzerwony Smok13020003500
Młody SmokMłody Smok30160550
Starszy Czerwony SmokStarszy Czerwony Smok200450010000
WiwernaWiwerna505001100
Kościany SmokKościany Smok12015003700
Bagienny SmokBagienny Smok858502000
Złoty SmokZłoty Smok160700015000
Starszy SmokStarszy Smok15026006000
SmokSmok758001800
SzamanSzaman2802500026000
TubylecTubylec2601500022000
Wielka SkolopendraWielka Skolopendra65450650
WążWąż51825
PszczołaPszczoła61523
KleszczKleszcz51525
DroseraDrosera1008002000
KrabKrab155090
RopuchaRopucha1070250
SkarabeuszSkarabeusz27120200
SkolopendraSkolopendra144070
SkorpionSkorpion104545
ŻukŻuk61222
LarwaLarwa1040100
KobraKobra103065
Troll SiłaczTroll Siłacz47330900
TrollTroll40230400
Troll TwardzielTroll Twardziel805501300
Górski TrollGórski Troll14022005300
Górski WojownikGórski Wojownik13010802300
Ork GórskiOrk Górski30170270
Ork WłócznikOrk Włócznik1560155
Górski WojownikGórski Wojownik50400420
Górski ZwiadowcaGórski Zwiadowca1209001500
Górski WojownikGórski Wojownik35220300
Ork GórskiOrk Górski60380560
Górski WojownikGórski Wojownik1158001100
Górski WojownikGórski Wojownik70450700
Ork SzamanOrk Szaman35120165
Ork WojownikOrk Wojownik1860185
Ork GórskiOrk Górski1108101600
Ork DowódcaOrk Dowódca756001500
Górski ZwiadowcaGórski Zwiadowca30200250
Górski ZwiadowcaGórski Zwiadowca1007001000
Górski ZwiadowcaGórski Zwiadowca65400600
Ork GórskiOrk Górski1609002800
Ork GórskiOrk Górski90600850
Knurzy JeździecKnurzy Jeździec25100300
Ork BerserkerOrk Berserker45180300
Górski ZwiadowcaGórski Zwiadowca17014503000
Górski ZwiadowcaGórski Zwiadowca50350400
OrkOrk1045125
Ork GórskiOrk Górski40300360
Ork ZabójcaOrk Zabójca55340800
Górski WojownikGórski Wojownik18016503200
ChillherraChillherra220800013000
YmirsonYmirson2501400020000
Wilk PolarnyWilk Polarny32140260
Lodowa wiwernaLodowa wiwerna12016003000
HrimturHrimtur200600011000
Niedźwiedź PolarnyNiedźwiedź Polarny40180350
ZającZając1015
WiewiórkaWiewiórka1020
JeżJeż1020
KrólikKrólik1015
PiesPies1020
ŻabaŻaba1010
ŚwiniaŚwinia1025
MotylMotyl102
PelikanPelikan1025
RogaczRogacz1025
KuraKura1015
KozaKoza1020
KoziołKozioł1020
Opancerzony ChochlikOpancerzony Chochlik35180310
ChochlikChochlik28130280
Uzbrojony ChochlikUzbrojony Chochlik45270470
WyznawcaWyznawca42170350
KapłanKapłan55280550
OświeconyOświecony65450900
FanatykFanatyk60380650

Krótka wiadomość

Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.
2023-05-02 14:55
Archiwum

Status szlachecki

W ciągu ostatniego tygodnia do gry zalogowało się
1163
graczy, oraz przybyło
7
nowych bohaterów!
Aktualnie rozgrywkę prowadzi
3
graczy!
Dołącz do tego grona! Miejsca nie zabraknie!
Ostatnia aktualizacja gry: 2023-06-03 08:18