Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu
i przeżyj niesamowitą przygodę!

ObrazekNazwaPoziomDoświadczeniePunktów życia
SmokSmok757001800
Bagienny SmokBagienny Smok858502000
Czerwony SmokCzerwony Smok14018003700
Starszy Czerwony SmokStarszy Czerwony Smok200450011000
Starszy SmokStarszy Smok15026006000
Złoty SmokZłoty Smok160700015000
Kościany SmokKościany Smok12015004100
Młody SmokMłody Smok30160550
Młody Czerwony SmokMłody Czerwony Smok50360900
WiwernaWiwerna504201100
HydraHydra12021005100
Piaskowa HydraPiaskowa Hydra210600012000
Bagienna HydraBagienna Hydra2801300016000
OrkOrk1045125
Ork ZabójcaOrk Zabójca55340800
Ork DowódcaOrk Dowódca756001500
Knurzy JeździecKnurzy Jeździec25100300
Ork SzamanOrk Szaman35110165
Ork WłócznikOrk Włócznik1560155
Ork BerserkerOrk Berserker45170300
Ork WojownikOrk Wojownik1860185
RozbójnikRozbójnik2590245
PrzemytnikPrzemytnik2070200
DezerterDezerter1760180
BandytaBandyta25110360
SzarlatanSzarlatan65400900
ŁotrzycaŁotrzyca654401000
RenegatRenegat755001200
ZabójczyniZabójczyni909001500
NajemnikNajemnik9511002000
GwardzistaGwardzista11513003000
ŁowcaŁowca27150300
MagMag16036008000
CzempionCzempion200800014000
KapłankaKapłanka2501100027000
OświeconyOświecony Dorafsa200750018000
PiromantaPiromanta3001800037000
Abitański TopornikAbitański Topornik30170350
Abitański MiecznikAbitański Miecznik43260450
Abitański NieumarłyAbitański Nieumarły40300750
Abitański Mistrz WojnyAbitański Mistrz Wojny807501500
Abitańska SzamankaAbitańska Szamanka55260500
Mistrz CeremoniiMistrz Ceremonii100600800
Górski TrollGórski Troll14022005500
TrollTroll40230400
Troll SiłaczTroll Siłacz47330900
Troll TwardzielTroll Twardziel805501300
HrimturHrimtur200600012000
ChillherraChillherra220700015000
YmirsonYmirson2501200024000
Wilk PolarnyWilk Polarny32140260
Niedźwiedź PolarnyNiedźwiedź Polarny40180350
Lodowa wiwernaLodowa wiwerna12016003900
MinotaurMinotaur1570180
Minotaur KusznikMinotaur Kusznik25120270
Minotaur WojownikMinotaur Wojownik30170300
Minotaur MagMinotaur Mag40170275
GenerałGenerał60370700
OficerOficer47270450
SzeregowySzeregowy25100200
MędrzecMędrzec65330600
KrasnoludKrasnolud1550140
PająkPająk52832
KrwawnikKrwawnik30160335
MysmeniaMysmenia909002000
PtasznikPtasznik9511002400
SzlamSzlam25100150
SzlamekSzlamek184570
Kamienny GolemKamienny Golem30200400
Marmurowy GolemMarmurowy Golem808002000
Granitowy GargulecGranitowy Gargulec504501000
Żywiołak OgniaŻywiołak Ognia45240400
Żywiołak EnergiiŻywiołak Energii65480900
Żywiołak ZiemiŻywiołak Ziemi65480800
ImpImp28100270
ŚwietlikŚwietlik25100200
OświeconyOświecony Fardosa65450900
KapłanKapłan55280550
FanatykFanatyk60380650
WyznawcaWyznawca42170350
RekinołakRekinołak13019004500
Rak OlbrzymiRak Olbrzymi857002200
WiłWił704001200
BannikBannik9511001600
TopielicaTopielica75300500
Wąż WodnyWąż Wodny12023006000
Młody Wąż WodnyMłody Wąż Wodny1009002200
WodnikWodnik200600012000
SzkwałSzkwał240950018000
Żywiołak WodyŻywiołak Wody75550750
DrzewiecDrzewiec35220600
EntEnt53340900
PraojciecPraojciec200800018000
HaubakHaubak2790250
ElfElf1770180
Elficki ŁucznikElficki Łucznik25110270
Elficki MagElficki Mag35160330
ElfPradawny Elf604301200
Elficki ŁucznikPradawny Elficki Łucznik856401100
Elficki MagPradawny Elficki Mag1007401800
KościejKościej554401200
StrzygaStrzyga909001500
DuchDuch2590220
GhulGhul2890200
SzkieletSzkielet123575
Szkielet WojownikSzkielet Wojownik2070270
Złoty SzkieletZłoty Szkielet60340550
WampirWampir70390900
WampiraWampira70390900
LiczLicz909001300
DemonDemon2001000021000
WiarołomcaWiarołomca12015003000
Wieczny PokutnikWieczny Pokutnik14520004500
WidmoWidmo12014003100
UpiórUpiór15025006300
TruposzTruposz38240460
Nieumarły StwórNieumarły Stwór50330700
DiablikDiablik11516003000
WidzWidz40210500
Złe OkoZłe Oko25100180
ObserwatorObserwator704501200
NadzorcaNadzorca9511002600
Umarły MnichUmarły Mnich11011003400
Strażnik KryptyStrażnik Krypty65400950
ProrokProrok2001600024500
WybawcaWybawca2801900034000
DugionitaDugionita170900018000
UpiorzycaUpiorzyca2001600028000
TyranTyran2902000037000
LegionistaLegionista1701200022000
OlbrzymOlbrzym25140450
WaligóraWaligóra35200550
WyrwidąbWyrwidąb50330750
ŻukŻuk61222
CzerwCzerw1245120
Czerw KrólewskiCzerw Królewski1670200
WążWąż51825
WilkWilk82565
NiedźwiedźNiedźwiedź103090
NietoperzNietoperz51030
PszczołaPszczoła61523
SkorpionSkorpion104545
WarchlakWarchlak71245
KleszczKleszcz51525
SzczurSzczur3520
Czarny SzczurCzarny Szczur81535
KobraKobra103065
KrokodylKrokodyl1850150
SkolopendraSkolopendra144070
LarwaLarwa1040100
ŻółwŻółw2090220
LisLis62035
RopuchaRopucha2070250
JaguarJaguar28130350
DzikDzik1850200
KuraKura1015
KozaKoza1020
KoziołKozioł1020
ŚwiniaŚwinia1025
RogaczRogacz1025
ZającZając1015
KrólikKrólik1015
PiesPies1020
PelikanPelikan1025
ŻabaŻaba1010
JeżJeż1020
WiewiórkaWiewiórka1020
MotylMotyl102
InkwizytorInkwizytor604301000
KusznikKusznik806401000
AlchemikAlchemik1007401600
KonkwistadorKonkwistador27150350
GryfGryf40240520
DicerosDiceros43230450
Diceros BojowyDiceros Bojowy704601000
MnichMnich35240400
PopPop605001600
OpatOpat9011003000
GoblinGoblin154070
GargulecGargulec28170550
ProfanProfan190410011000
CzarnoksiężnikCzarnoksiężnik16031007500
WiedźmaWiedźma25110390
NekromantaNekromanta70400900
BagienBagien40240390
GargantuanGargantuan3502500045000

Krótka wiadomość

W nocy z dnia 27 września na 28 września 2017, w godzinach 00:00 do 04:00, ze względu na prace modernizacyjne w serwerowni, mogą wystąpić problemy ze stabilnością połączenia do serwerów gry. Radzimy ostrożną rozgrywkę w tych godzinach.
2017-09-27 10:34
Archiwum

Status szlachecki

W ciągu ostatniego tygodnia do gry zalogowało się
7781
graczy, oraz przybyło
118
nowych bohaterów!
Aktualnie rozgrywkę prowadzi
47
graczy!
Dołącz do tego grona! Miejsca nie zabraknie!
Ostatnia aktualizacja gry: 2018-10-23 07:19