Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu
i przeżyj niesamowitą przygodę!

Status szlachecki

Gra na serwerach Altaronu jest darmowa, jednak oferujemy również możliwość zakupu Statusu Szlacheckiego, który nadaje wszystkim postaciom na koncie, któremu jest przypisany, dodatkowe korzyści. Zapoznaj się z licznymi opcjami, z jakich możesz skorzystać dołączając do szlachty Altaronu:

Ankardia - kraina nowych przygód!
Posiadając Status Szlachecki zyskujesz dostęp do nowego terenu na północny wschód od Neolithu, a wraz z tym nie tylko możliwość odkrycia nowych ziemi z ich sekretami i nowymi zadaniami, ale również spotkania nieznanych wcześniej potworów!

Druga promocja profesji
Każdy gracz może na poziomie 20 w swojej gildii raz podnieść swoją rangę profesji, co umożliwia dostęp do licznych zaklęć i poprawia współczynniki regeneracji many, życia oraz zwiększania tych i innych punktów co poziom. Posiadając Status Szlachecki oraz poziom 55 zyskujesz możliwość kolejnej promocji, co daje jeszcze lepsze profity!
Dodatkowa subprofesja
Normalnie gracz ma możliwość należenia tylko do jednej z czterech gildii dodatkowych (alchemicy, elementaliści, duchowni lub nekromanci) na poziomie 20, ale posiadacze Statusu Szlacheckiego i poziomu 50 mogą dołączyć do drugiej! Skorzystaj z dodatkowych umiejętności i czarów, jakie oferują subprofesje!

Wynajem domów
Od ciasnych mieszkań po wielopokojowe wille! Posiadacze Statusu Szlacheckiego mają możliwość wynajęcia własnego domu po wcześniejszym zakupie lub licytacji. Jeśli pragniesz mieć swój własny kąt, który możesz do woli ozdabiać wedle dowolnych zachcianek, to jest to dobra okazja.
Zakładanie klanów
Grupa co najmniej trzech szlachciców ma możliwość założenia własnego stowarzyszenia, do którego potem może zaprosić każdego gracza! Jeśli pragniesz na czele własnej grupy zyskać znaczną siłę w Altaronie, albo chcesz się identyfikować z przyjaciółmi, to klany są czymś, czym możesz się zainteresować. Będąc liderem możesz dodatkowo zakupić dla klanu rezydencję, jednak pamiętaj, iż ich liczba jest ograniczona, więc tylko najpotężniejsze grupy mogą sobie na nie pozwolić!

Bonus "łóżkowy"
Posiadacz Statusu Szlacheckiego otrzymuje bonus w postaci dodatkowych 25% doświadczenia od każdego zabitego potwora. Bonus ten można uzyskać poprzez spanie w łóżku - maksymalny czas trwania bonusu to dwie i pół godziny. Sprawia to, że Wasze polowania staną się wydajniejsze niż dotychczas.

Rozszerzone możliwości podróżowania
Możliwe, że znasz już dobrze ofertę podróży karawanami Kompanii Przewoźniczej albo lotów Smoczych Jeźdźców. Szlachta otrzymuje kilka dodatkowych tras, które mogą przydać się poszukiwaczom przygód pragnącym szybko dostać się do odległych miejsc.

Inne korzyści
Czujesz, że masz za mało miejsca w depozycie, albo na swojej liście VIP? Posiadacze Statusu Szlacheckiego mają te limity zwiększone dwukrotnie! Poza tym każdy szlachcic może otworzyć własny kanał rozmów i zaprosić do niego jedynie graczy wybranych.

Musisz być zalogowany aby kupić status szlachecki.

Krótka wiadomość

Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.
2023-05-02 14:55
Archiwum

Status szlachecki

W ciągu ostatniego tygodnia do gry zalogowało się
1163
graczy, oraz przybyło
7
nowych bohaterów!
Aktualnie rozgrywkę prowadzi
3
graczy!
Dołącz do tego grona! Miejsca nie zabraknie!
Ostatnia aktualizacja gry: 2023-06-03 08:18