Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu
i przeżyj niesamowitą przygodę!

ObrazekNazwaPoziomDoświadczeniePunktów życia
Granitowy GargulecGranitowy Gargulec65520670
ImpImp30100180
Żywiołak OgniaŻywiołak Ognia60220280
Marmurowy GolemMarmurowy Golem957501370
Żywiołak ZiemiŻywiołak Ziemi70450570
SzlamekSzlamek254550
Żywiołak EnergiiŻywiołak Energii70450600
SzlamSzlam2590100
Kamienny GolemKamienny Golem50225270
ŚwietlikŚwietlik30100140
NajemnikNajemnik809001300
RozbójnikRozbójnik27110245
BandytaBandyta40100245
ZabójczyniZabójczyni858001000
RenegatRenegat65600800
ŁotrzycaŁotrzyca70500700
GwardzistaGwardzista11011002000
ŁowcaŁowca30150150
PrzemytnikPrzemytnik2048130
SzarlatanSzarlatan65300600
DezerterDezerter1755120
OficerOficer65200290
GenerałGenerał65300450
KrasnoludKrasnolud204590
MędrzecMędrzec60260380
SzeregowySzeregowy2770120
HydraHydra11529005100
Bagienna HydraBagienna Hydra2801100015500
Piaskowa HydraPiaskowa Hydra20057007500
Ork WojownikOrk Wojownik2050125
Ork BerserkerOrk Berserker40195210
Ork SzamanOrk Szaman40110115
Ork DowódcaOrk Dowódca60600950
Ork WłócznikOrk Włócznik1760105
Ork ZabójcaOrk Zabójca45300550
OrkOrk104585
Knurzy JeździecKnurzy Jeździec65110180
PopPop656001100
OpatOpat8510002000
AlchemikAlchemik1106001150
MnichMnich45200260
InkwizytorInkwizytor80360700
DicerosDiceros55200300
GoblinGoblin122550
BagienBagien45130260
GargulecGargulec40170370
GargantuanGargantuan3502500030000
KonkwistadorKonkwistador50130230
GryfGryf45180360
NekromantaNekromanta65540666
Diceros BojowyDiceros Bojowy75370750
WiedźmaWiedźma27100260
KusznikKusznik90405650
ProfanProfan21041007300
CzarnoksiężnikCzarnoksiężnik14035005000
Minotaur WojownikMinotaur Wojownik25160200
MinotaurMinotaur1570120
Minotaur KusznikMinotaur Kusznik45105150
Minotaur MagMinotaur Mag40170155
KoziołKozioł1020
ŻabaŻaba1010
ŚwiniaŚwinia1025
KuraKura1015
JeżJeż1020
KozaKoza1020
WiewiórkaWiewiórka1020
KrólikKrólik1015
PiesPies1020
RogaczRogacz1025
MotylMotyl102
PelikanPelikan1045
ZającZając1015
Starszy Czerwony SmokStarszy Czerwony Smok20045007600
WiwernaWiwerna55445750
Złoty SmokZłoty Smok170700010000
SmokSmok477651200
Młody SmokMłody Smok30185380
Młody Czerwony SmokMłody Czerwony Smok80405600
Czerwony SmokCzerwony Smok10019002500
Bagienny SmokBagienny Smok658001300
Starszy SmokStarszy Smok12028004200
Kościany SmokKościany Smok13015753250
Elficki MagPradawny Elficki Mag1006001200
Elficki ŁucznikElficki Łucznik37100180
Elficki ŁucznikPradawny Elficki Łucznik100405750
ElfPradawny Elf65370800
ElfElf1750120
Elficki MagElficki Mag35200220
Wieczny PokutnikWieczny Pokutnik13020003000
SzkieletSzkielet103550
WampirWampir70340600
WidzWidz40210350
Złoty SzkieletZłoty Szkielet50225380
StrzygaStrzyga909001000
WampiraWampira70340600
DiablikDiablik11516001950
Szkielet WojownikSzkielet Wojownik2265180
Złe OkoZłe Oko3090120
DuchDuch27120150
KościejKościej65420800
Umarły MnichUmarły Mnich9513002300
Strażnik KryptyStrażnik Krypty65400650
DemonDemon2001200014000
ObserwatorObserwator70420800
TruposzTruposz40195330
UpiórUpiór15025004200
LegionistaLegionista170910015500
GhulGhul30100130
TyranTyran3001800025500
LiczLicz75900880
NadzorcaNadzorca9513001700
ProrokProrok2001300016500
UpiorzycaUpiorzyca2001300019000
WybawcaWybawca3001650023000
WidmoWidmo9017802100
DugionitaDugionita170680012000
WiarołomcaWiarołomca11013502000
Nieumarły StwórNieumarły Stwór60315500
PtasznikPtasznik709501600
KrwawnikKrwawnik47120225
MysmeniaMysmenia708001300
PająkPająk52832
CzempionCzempion20060009000
OświeconyOświecony Dorafsa200850012500
PiromantaPiromanta3201800025000
KapłankaKapłanka2701440018000
MagMag19042005000
WyrwidąbWyrwidąb55270550
WaligóraWaligóra40220340
OlbrzymOlbrzym30180300
Wąż WodnyWąż Wodny12026004000
Młody Wąż WodnyMłody Wąż Wodny9510001500
TopielicaTopielica75210350
RekinołakRekinołak11019003000
BannikBannik907201100
Żywiołak WodyŻywiołak Wody75380500
SzkwałSzkwał270850012000
WiłWił75360800
Rak OlbrzymiRak Olbrzymi959001500
WodnikWodnik20045008500
PraojciecPraojciec190700012800
HaubakHaubak2590170
EntEnt55350650
DrzewiecDrzewiec50220400
DzikDzik1555140
WilkWilk82565
NietoperzNietoperz51030
WarchlakWarchlak71245
WążWąż51825
JaguarJaguar2580250
RopuchaRopucha1790200
Czerw KrólewskiCzerw Królewski1770150
KobraKobra103065
KleszczKleszcz51525
PszczołaPszczoła61523
ŻukŻuk61222
SkolopendraSkolopendra123070
LisLis62035
SkorpionSkorpion104545
KrokodylKrokodyl1040105
NiedźwiedźNiedźwiedź103090
CzerwCzerw124590
LarwaLarwa104070
ŻółwŻółw1390150
Czarny SzczurCzarny Szczur81535
SzczurSzczur3520
Troll SiłaczTroll Siłacz65295600
Górski TrollGórski Troll11022004000
Troll TwardzielTroll Twardziel80630900
TrollTroll55185270
Wilk PolarnyWilk Polarny1250260
Lodowa wiwernaLodowa wiwerna9517002600
ChillherraChillherra220800010000
HrimturHrimtur23060008000
YmirsonYmirson2901000016000
Niedźwiedź PolarnyNiedźwiedź Polarny1560180
FanatykFanatyk60360450
OświeconyOświecony Fardosa65470680
WyznawcaWyznawca35130250
KapłanKapłan53280350
Abitański NieumarłyAbitański Nieumarły30400500
Abitańskie MonstrumAbitańskie Monstrum1209001300
Abitański MiecznikAbitański Miecznik55200300
Abitański Mistrz WojnyAbitański Mistrz Wojny85700990
Abitańska SzamankaAbitańska Szamanka57260410
Mistrz CeremoniiMistrz Ceremonii100430570
Abitański TopornikAbitański Topornik40160240

Krótka wiadomość

W związku z planowanym otwarciem serwera Community PvP (które odbędzie się 16.12.2016 o godzinie 18:00) została włączona możliwość zakładania kont i tworzenia postaci.
2016-12-15 18:42
Archiwum

Status szlachecki

W ciągu ostatniego tygodnia do gry zalogowało się
9382
graczy, oraz przybyło
99
nowych bohaterów!
Dołącz do tego grona! Miejsca nie zabraknie!
Ostatnia aktualizacja gry: 2016-11-10 22:34